Arvustused Flekosteel

 • Laura
  Paar kuud tagasi diagnoositi mul reumatoidartriit. Et liigesed täielikult ei valutaks, otsustasin otsida abinõu, mis aitaks probleemiga toime tulla. Lahus oli Flekosteeli geel. Tahaksin märkida, et geel annab tõesti tulemuse. Salvil on kumulatiivne toime, nii et valu ei taastu pärast ravikuuri.
  Flekosteel
 • Andrus
  Olen sportlane ja liigesevalu on minu karjääris sagedane nähtus. Flekosteeli geel aitab pärast treeningut või võistlust lihaseid lõdvestada, samuti kiirendab kudede taastumist. Ma kasutan kreemi ebaregulaarselt, kuid isegi selle rakenduse korral annab toode tulemusi.
  Flekosteel
 • Jaanus
  50-aastaselt annavad liigesed ennast tunda ja mu põlved hakkasid õhtul või järskude temperatuurimuutustega pöörama. Leidsin päästet Flekosteeli salvist, mida arst mulle soovitas. Ravimi toimespekter äratab usaldust ja tulemus ei jäta kahtlust ravimi efektiivsuses.
  Flekosteel
 • Jaanus
  Flekosteel on suurepärane salv valulike liigeste jaoks. Kui teil on raske liikuda, põhjustavad pikad jalutuskäigud liigestes valu ja turset, soovitan tungivalt kasutada salvi. Flekosteeli geel aitas mind ja juba kuu aega pärast ravikuuri sain naasta aktiivsesse ellu.
  Flekosteel
 • Priit
  Ma käin tihti jõusaalis ja armastan joosta. Muidugi pole selline kirg spordi vastu täielik ilma vigastusteta. Flekosteel aitab mul kukkumiste ajal toime tulla liigesevaludega. Geeli leidsin kogemata, sain sellest teada mõnest foorumist. Ma proovisin seda, mulle meeldis tulemus. Mind üllatas, et liigeste kreem sisaldab eranditult looduslikke koostisosi.
  Flekosteel
Kasutaja hinnang Flekosteel
4.8
12