Kasutamise kogemus Flekosteel

Brno Viktori geeli kasutamise kogemus

Brno päritolu Victor geeli kasutamise kogemus

Ma tean liigesehaigustest omal nahal. 40-aastaselt tekkis mul põlveliigese artroos ja enam kui aasta ei suutnud ma tekkiva probleemiga toime tulla. Tahan jagada oma kogemust ravi leidmisel.

Valud süvenesid järk-järgult ja pöördusin abi saamiseks arsti poole. Mulle soovitati erinevaid ravimeid, kuid Flekosteeli geel aitas olukorda parandada ja lihas-skeleti süsteemi tööd taastada.

Miks just tema?

Flekosteeli palsamit soovitas mulle üks arstidest, kelle juures olen käinud vähemalt kuus kuud. Sel ajal olin juba proovinud palju erinevaid ja kasutuid vahendeid, nii et otsustasin seda turvaliselt mängida. Kõigepealt vaatasin Internetist ja lugesin kõike, mida Flekosteeli kohta leidsin.

Flekosteel on geel liigestele. Ravim on näidustatud:

  • artroos;
  • bursiit; koksartroos;
  • podagra;
  • artriit.

Samuti võib liigese- ja seljavalude vastast geeli kasutada selgroos esinevate degeneratiivsete ja vanusega seotud muutuste raviks. Saadud teave oli kasulik, kuid mitte piisavalt. Otsustasin arvustusi lähemalt uurida ja üllatusega tõdeda, et enamik kommentaare olid positiivsed.

Mida nad Flekosteeli kohta ütlevad?

Brno Viktori geeli kasutamise kogemus, tootefoto

Ravimifoorumite ja kogukondade külastajad teatavad liigesgeeli tõhusast tööst. Paljud on märkinud lihas-skeleti süsteemi töö paranemist juba nädal pärast geeli regulaarset kasutamist.

Huvitav on see, et kreemi saab tellida ainult tootja veebisaidilt. Samal ajal avaldatakse portaalis ravimi kasutamise juhised, mis kirjeldavad kompositsiooni kasutamist.

Geeli hind on madal, kuna tootja ei müü toodet apteekrite kaudu. Selle tulemusena otsustasin proovida imekreemi. Ja tulemused hämmastasid mind. Ravivahend ei tegele tõesti ainult valuga. Pärast kuu pikkust ravimi kasutamist märkasin liigeste liikuvuse paranemist. Ja mis kõige parem - ebamugavad aistingud ei tule enam kunagi tagasi.

Geelide hinnang: 5. Ravim on tõeliselt maagiline. Sellel pole vastunäidustusi ja kõrvaltoimeid, nii et peaaegu kõik, kellel pole kompositsiooni komponentide suhtes tugevaid allergilisi reaktsioone, saavad kreemi kasutada.