Kasutusjuhend Flekosteel

Flekosteeli geeli juhised

Aastaid liigesevalu käes kannatanud patsiendid on proovinud mitukümmend ravimit ega ole suutnud paranemist saavutada. Seda kinnitavad arvukad ülevaated foorumites, kus inimesed kurdavad järgmise ravimi üle.

Flekosteeli kreem on suunatud mitte ainult valulike aistingute ja ebamugavuste kõrvaldamisele, vaid ka probleemi põhjuste vastu võitlemisele. Näidustused kasutamiseks on eriti soovitatav kasutada ravimit luu- ja lihaskonna haiguste all kannatavatele patsientidele, sportlastele ja eakatele.

Tööriista kasutamine

Kuidas Flekosteeli kasutada, toote pealekandmine

Positiivse tulemuse saavutamiseks peate hoolikalt läbi lugema kasutusjuhised, mis on dubleeritud tootja ametlikul veebisaidil. Juhendis selgitatakse üksikasjalikult, kuidas ravimit kasutada. Kreemi pealekandmise etapid:

  1. Loputage kahjustatud piirkonda esmalt sooja veega.
  2. Seejärel peate naha kuivaks pühkima.
  3. Seejärel masseerige õrnalt väike kogus kreemi nahka, kuni konsistents on täielikult epiteelisse imendunud.
  4. Massaaži tuleb jätkata 5 minutit.

Liigese- ja seljavalude vastast geeli saab maha pesta alles tunni möödudes alates manustamise hetkest. Protseduuri soovitatakse korrata 2-3 korda päevas, sõltuvalt sümptomitest. Samuti saab geeli kasutada ühekordselt, kui tegemist on võistlusteks ettevalmistumise, treeningu või lihaste lõdvestamisega pärast seda.

Geeli lihtne kasutamine liigese- ja seljavalude vastu on tingitud selle mugavast pakendamisest. Kreemi toodetakse kuni 50 ml tuubides. Ravimi tarbimine on ökonoomne ja vahenditest piisab igakuiseks kasutamiseks kuu jooksul - ravikuur. Flekosteeli komponendid tungivad sisse:

  • soojad kangad;
  • lõdvestage ummistunud lihaseid;
  • kõrvaldada valu;
  • leevendab turset.

Geeli võib kanda kehale kõikjal. Looduslik koostis ei põhjusta kõrvaltoimeid, see sobib kasutamiseks kodus. Flekosteel on ravim neile, kes soovivad taastada liigeste liikuvust. Ravimil pole vastunäidustusi.

Eestis saate Flekosteeli geeli osta tootja kodulehelt. Pakume taskukohaseid hindu ja tagame kauba kvaliteedi.